Žiūrėti foto
Foto albumai > Savadarbiai traktoriai > kaip mano kurinys | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
variklis ir deze sieros+gaz 53deze su galiniu tiltu.dar nebaiktas,bet jau vaziavau
Data: 02-10-2012
Įdėjo: nerijitas
Dydis: 600 x 800 pikselių
Failo dydis: 121.85kiB
Komentarai: 15
Reitingas:




Peržiūrų skaičius: 12641
Data: 02-10-2012
Įdėjo: nerijitas
Dydis: 600 x 800 pikselių
Failo dydis: 121.85kiB
Komentarai: 15
Reitingas:





Peržiūrų skaičius: 12641
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Nuostabu! | ![]() |
100% | [1 Balsas] |
Labai gerai | ![]() |
0% | [Nėra balsų] |
Gerai | ![]() |
0% | [Nėra balsų] |
Patenkinamai | ![]() |
0% | [Nėra balsų] |
Blogai | ![]() |
0% | [Nėra balsų] |
vyrai ,kaip man sublokuot gaz53 galini tilta.nes kas sunkiau ir prasisuka vienas ratas,ir vsio.
Gaz 66 reduktoriu statyk,ir blokiruote automatine bus,ir plius truputi letesnis,tai i nauda tokiam pirdalui.
alio,kas nors
Niekad nepatartina uzvirint diferencialo, tam jis ten ir padarytas, o sesko diferencialas neblogas variantas, be to, perdavimo skaicius ju buna ir kaip 53, pas Mune jumze toks yra
o kokio pasekmes bus jei uzvirinsiu,nes jau nenoriu keis kito tilto.
svarbiausia gauti reduktoriu 66
,o po to galima sumainyt dantrastine grupe
,o uzvirint satelitus, posukiose bus sunku
,tikrai nevykes planas.
tai tikras ssss... teks taip ir vazinet sudinai
o ka reiskia gaz51 tiltas (nes jis yara ne skarasnoj o gaz53 skarasnoj )
alio
kaip isvaizda skiriasi sie tiltai kaip zinot.gal as del savo klystu
alio
Nesialiojink tu cia labai, miega gi gal jau zmones ryt ryte parasys
Gaz-51,Gaz-93,Gaz-63,Zil-157.Zil-150 tiltas sujungtas i dvieju daliu,sujungimas eina kaip tik per reduktoriu,pasiirjus i galins puss labai gerai matosi.Zil tiltai skirdavosi tuo kad juose budavo montuoti oriniai stabdiai,i pairos ior vis vienoda,reduktoriaus perdavimas skirdavosi.Gaz-53,Gaz-66,tiltas vientisas, reduktorius sistato ir prisisuka i priekio.Blokuojasi tik Gaz-66 reduktorius,kiti ne.Dar bdavo Gaz-52 automobiliai,pas kuriuos priklausomai nuo paskirties bdavo montuojami ir Gaz-51 arba 53 tiltai,tik skirdavosi reduktoriaus perdavimas,pvz;jei maina bdavo krovinin perdavimas bdavo vienoks,jei maina spec.kaip kranas,veterinarin DUK,kilnojama tech.pagalba,j tiltai bdavo greitesni.Atrodo suprantamai paraiau.Reduktoriaus tikrai nepatariau uvirint.
Dar viena ieitis jei nori kad tiltas blokuotusi,iekok BTR tilto arba reduktoriaus,tik montuoti jau reiks UAZ-o 469 arba Gaz-69 tilt, viskas tinka perdaryti nieko nereiks,blokuojasi puikiai.